REWHARD

REWHARD

Fyll i formuläret nedan för att skicka "REWHARD" till en vän..

Skicka "REWHARD" till en vän.

Captcha

För att vara säker på att denna funktion inte missbrukas ber vi att du identifierar dig genom att använda captcha-funktionen nedan.

Tillbaka till artikeln

Kontakt

Marcus Brafors
Forskningssamordnare REWHARD
marcus.brafors@su.se
08-5537 8905

 

SLOSH

Hugo Westerlund
hugo.westerlund@su.se
08-5537 8946

Constanze Leineweber
constanze.leineweber@su.se
08-5537 8937

 

LNU

Carina Mood
carina.mood@sofi.su.se
08-16 25 86

Michael Tåhlin
michael.tahlin@sofi.su.se
08-16 31 81

 

IMAS

Kristina Alexanderson
Kristina.Alexanderson@ki.se

Ellenor Mittendorfer-Rutz
Ellenor.Mittendorfer-Rutz@ki.se
08-524 820 25

 

STODS

Pia Svedberg
Pia.Svedberg@ki.se
08-524 832 15

Jurgita Narusyte
Jurgita.Narusyte@ki.se
08-524 832 59